Poslední týden letošní sezóny

Další saunovací sezónu máme prakticky za sebou. Ještě poslední týden, pak „zazimujeme“ a těšíme se na Vaši přízeň zase od října 2017.

Platnost nevyužitých permanentních vstupů zůstává v platnosti a permanentky je možné použít i na podzim.

V pátek 28.4. a sobotu 29.4. bude závěrečné saunování s točeným pivem zdarma.

Podíváme-li se zpět na sezónu 2016-2017 tak musíme připomenout, že jsme zavedli EET, před zahájením sezóny jsme opět dělali rozsáhlou údržbu interiéru, což je patrné především ze dvou nových tapet v odpočívárně a u bazénu, pořídili jsme větší stůl se šesti židlemi, barevné žárovky do potírny a vůbec jsme se snažili, aby se Vám u nás líbilo (-:

Naší odměnou byla snad Vaše spokojenost a návštěvnost sauny, která se letos ve srovnání s minulými lety o něco málo zvedla. Zajímavý údaj je i počet těch, co využívají permanentky (téměr 90%). Vstupenek bylo prodáno z celkového počtu jen něco málo nad 10%.

Největší návštěvnost mají společné sauny s průměrem 21,48, pak jsou ženské úterky s průměrem 18,45 a nakonec muži, kteří mají průměr 15,8 osoby na jeden provozní den. Největší počet návštěvníků v jednom provozním dnu bylo poslední rok loňského roku,kdy se nás sešlo neuvěřitelných 46. A všichni se vlezli (-:

Děkujeme Všem našim příznivcům a především pravidelným návštěvníkům a už teď se těšíme, že se s Vámi zase uvidíme v sauně na podzim 2017.